![](https://pplsp.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/364780765_634793662081366_519094046007924617_n-768x878.jpg)
Досі не вирішили, який заклад освіти обрати для навчання?
Полтавський професійний ліцей сфери послуг – заклад освіти, який допоможе обрати професію, прокласти шлях у майбутнє. Наші випускники – успішні та затребувані спеціалісти, на яких
Полтавський професійний ліцей сфери послуг – заклад освіти, який допоможе обрати професію, прокласти шлях у майбутнє. Наші випускники – успішні та затребувані спеціалісти, на яких
Знову в ліцеї професійне Свято в Групі №7. Майбутні професіонали з честю подолали другу сходинку на шляху до професійного Олімпу і отримали високі оцінки за
У Полтавському професійному ліцеї сфери послуг у групі №2 під наставництвом майстра виробничого навчання Ганни Коломієць відбулася Державна поетапна кваліфікаційна атестація з професії “Перукар (перукар-модельєр).
Сьогодні, 24 червня 2024 року, учні гр.№3, що здобували професію «Кравець. Закрійник» успішно пройшли Державну кваліфікаційну атестацію і отримали дипломи кваліфікованого робітника! Протягом навчання вони
21 червня 2024 року у Полтавському професійному ліцеї сфери послуг відбулась Державна кваліфікаційна атестація в учнів групи №9, з професії “Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник”. Здобувши дещо
20 червня 2024 – особливий день для учениць 8-ї групи нашого ліцею. Він був хвилюючим, відповідальним, радісним, урочистим, сповненим феєрверком емоцій. Цього дня дівчата блискуче
Учениця 3-го курсу ППЛСП Замулаєва Анастасія отримала грамоту від наших Захисників за постійну активну допомогу Силам Оборони України. Ми пишаємось кожним учнем, який докладає максимум
Сьогодні до Полтавського професійного ліцею сфери послуг завітали гості – представники ІІІ окремої штурмової бригади. Під час спілкування з учнівським колективом, воїни ознайомили його з
Педагогічний та учнівський колектив Полтавського професійного ліцею сфери послуг вітає викладача спеціального малювання Юрко Олену Вікторівну та ученицю групи №4 з професії «Перукар (перукар-модельєр). Візажист»
© Полтавський професійний ліцей сфери послуг | Усі права захищені