Полтавський професійний ліцей сфери послуг

Театр мод

У нашому ліцеї  педагоги впевнені, що кожен учень має здібності. Вони знаходять пагінці таланту і розвивають їх, дають можливість кожному відчути радість досягнення, усвідомлення своїх здібностей, виховують внутрішнє бажання розширювати свій загальний і професійний світогляд, інтелект, удосконалюватися, підніматися на рівень творчої діяльності, мислити і діяти самостійно. Цьому допомагає Театр мод ліцею.

Колекції моделей одягу і створені цілісні образи демонструють втілення учнями своїх фантазій та реалізацію їх творчого потенціалу.

Колекція  моделей одягу 2021 року «Новий погляд на ретро-корсет» і створені цілісні образи демонструють реалізацію учнями ліцею їх творчого потенціалу. Ідея колекції: інтерпретація і поєднання історичного барочного корсету та сучасної чоловічої сорочки.

Високою оцінкою професійного журі стала перемога у номінації «За втілення ідей сьогодення» у конкурсі молодих дизайнерів «Top point contest 2021», яка надихає на нові звершення в професії і створює відчуття своєї корисності і потрібності людям.