Полтавський професійний ліцей сфери послуг

Фізичне виховання

Фізичне виховання у загальнопедагогічному значенні — система заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я людини, загартування її організму, розвиток фізичних можливостей, рухових навичок і вмінь.

Його завданням є створення умов для забезпечення оптимального фізичного розвитку особистості, збереження її здоров’я, отримання знань про особливості організму, фізіологічні процеси в ньому, набуття санітарно-гігієнічних умінь та навичок догляду за власним тілом, підтримання і розвиток його потенційних можливостей.

Головною метою фізичного виховання ліцею є формування в учнів бажання систематично займатися фізичними вправами, самостійно виконувати найпростіші рухові дії і дотримуватися правил гігієни, техніки безпеки.

Розвивати і удосконалювати свою спортивну майстерність учні ліцею мають можливість у спортивних секціях з баскетболу, волейболу, легкої атлетики, настільного тенісу.

Починаючи з 2000 р. Полтавський професійний ліцей сфери послуг є незмінним призером спартакіад учнів професійно-технічних навчальних закладів Полтавщини серед дівчат.

У нашому ліцеї протягом навчального року приділяється достатньо уваги спортивно-масовим і оздоровчим заходам. Зокрема, проводяться групові дні здоров’я, традиційні змагання з легкоатлетичного кросу на призи «Золота осінь» та змагання серед навчальних груп «Веселі старти».

У ліцеї вже стали традиційними спартакіади, які проводяться кожного навчального року в 2 етапи. І етап – це змагання в групах «Стартують всі», ІІ етап змагань – спартакіада серед навчальних груп з 14 видів програми.  Протягом навчального року до спортивних заходів залучаються викладачі та майстри ліцею, проходять товаристські зустрічі з різних видів спорту між працівниками та учнями ліцею.