Наші досягнення

Тріумф перукарів ПОЛТАВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ

11 листопада 2021 року в місті Кременчук відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine” за декількома компетенціями. У компетенції “Перукарське мистецтво” честь ПОЛТАВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ захищала випускниця 2020 року Тютюнник Яна, яка і стала переможницею конкурсу. Яна отримала диплом І ступеню та буде захищати честь нашого закладу освіти у ІІ етапі.

Яно, ми бажаємо тобі натхнення, нових перемог і ніколи не зупинятися на досягнутому. Нехай тобі підкорюються нові вершини, а твої здобутки лише примножуються. МИ НАЙКРАЩІ!

Колекція «Новий погляд на ретро-корсет» – учасник фестивалю «Top point»

Театр мод ліцею – постійний учасник Всеукраїнських фестивалів моди «Top point» та «Модний квартал», які щороку у Полтаві збирають своїх прихильників.

У 2021 році до Полтави завітали модельні колективи та юні дизайнери з різних куточків нашої країни, щоб продемонструвати свої нові колекції.

Колекція моделей одягу «Новий погляд на ретро-корсет» ПОЛТАВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ була представлена на розгляд журі конкурсу молодих дизайнерів «Top point contest 2021» в рамках фестивальної програми.

Ідея колекції – поєднання історичного барочного корсету та сучасної чоловічої сорочки. Виготовлені корсетні вироби та створені цілісні образи продемонстрували реалізацію здобувачами освіти ліцею їх творчого потенціалу.  

Роботи учасників конкурсу ППЛСП отримали високу оцінку професіонального журі та перемогу у номінації «За втілення ідей сьогодення».

Ця перемога надихає дівчат на нові звершення в професії, адже сьогодні саме молодь диктує моду .

Спільний доступ на print
Спільний доступ на facebook
Спільний доступ на telegram
Спільний доступ на skype
Спільний доступ на email