Дистанційне навчання

Педагогічна  рада ПОЛТАВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ від 31 серпня 2020 року (протокол №1) ухвалила рішення про використання Національної освітньої платформи «Всеосвіта» для організації дистанційного навчання  в закладі.

У 2021 році «Всеосвіта» отримала гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено для використання в освітньому процесі».

Відтепер електронні посібники «Конструктор тестів» та «Конструктор уроків» схвалено для використання у закладах освіти. Про це йдеться в офіційному листі від ІМЗО.

Корисні посилання для якісної організації дистанційного навчання

Всеукраїнська школа онлайн (https://lms.e-school.net.ua/) Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Learning passport (https://ukraine.learningpassport.unicef.org/) Освітня платформа для дітей, молоді, освітян та батьків, на якій розміщені  у вільному доступі корисний та якісний цифровий контент – онлайн-курси, відео, текстові та інтерактивні матеріали.

Дистанційна школа для учнів (https://bit.ly/3oD31He) Використання контенту «Дистанційної школи для учнів» полегшить та підвищить ефективність процесу організації дистанційного навчання учнів

Онлайн-ресурси для студентів профтехів (https://mon.gov.ua/ua/osvita/profesijno-tehnichna-osvita/onlajn-resursi-dlya-studentiv-proftehiv)

Освітній проєкт «На урок» (https://naurok.com.ua/) Створює необмежені можливості для обміну досвідом між освітянами.

Лист МОН №1/9-609 від 02.11.2020р.  “Щодо організації дистанційного навчання” 

Методичні рекомендації щодо організація дистанційного навчання у закладах освіти

Як організувати дистанційне навчання учнів – покрокова інструкція. ОСВІТОРІЯ  

Як технічно організувати дистанційне навчання – покрокова інструкція. СМАРТОСВІТА

Оцінювання в дистанційному навчанні 

Відеоінструкція щодо використання освітніх онлайн платформ

Вимоги до дистанційного уроку

Спільний доступ на print
Спільний доступ на facebook
Спільний доступ на telegram
Спільний доступ на skype
Спільний доступ на email