Сьогодні до нас в гості завітала лікар-фтизіатр Наталія Андріївна Войтенко, яка розповіла здобувачам освіти про небезпечну хворобу – туберкульоз. Учні дізналися шлях передачі цієї хвороби, її симптоми та профілактику. Наприкінці зустрічі усі бажаючі мали змогу задати питання щодо цієї хвороби.
Колектив ППЛСП бажає всім міцного здоров’я і сподівається, що знайомство з подібними небезпечними хворобами залишиться лише на рівні теорії
![](https://pplsp.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/432058630_756506389910092_8485578414080762513_n-1024x768.jpg)
![](https://pplsp.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/432085589_756506743243390_8841093588643048090_n-1024x768.jpg)
![](https://pplsp.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/432120151_756506709910060_9215366728034838923_n-1024x768.jpg)